Skip to main content

KFC “Roheline seeria”

Väepaigad, energiaportaalid, püha vesi. 8 plaati

KFC rohelise seeria energiaplaadid on infokandjad väekohtadest, energiaportaalidest ja kultuspaikadest, tervendavatest allikatest ja järvedest. See seeria on oma olemuselt ja energeetiliselt erinev teistest KFC seeriatest.

Hetkel olemas tootekirjeldused vaid vene keeles. Soovijatele saan tõlkida ja selgitada vastuvõtu ajal. Hinnaskaala orienteeruvalt 110-130 eurot.
KFC “Puhas pilk”, silmahaigused

See plaat on ette nähtud mitmesuguste silmahaiguste korral, see sisaldab vee polarisatsiooni Glaznoi ojast Alanhai looduskaitsealalt. Alanhai on iidne vulkaan Saiansi jalamil, kus on palju tervendavaid allikaid, see on tuntud balneoloogiline (mineraalveeallikad, tervistusvesi, ravimuda) ravila.

KFC “Armastus”, tunded ja emotsioonid

Energiad on saadud Musta mere rannikul Gelendziki linna lähedal asuvate dolmeenide energiapunktidest. Võimsate vee-energiate polarisatsioon aitab inimesel häälestuda kõrgete tunnete ja emotsioonide energiale, mis ongi armastus. Sügavate tunnete vastuvõtmine ja tunnetamine. Elamine armastuses.

KFC “Pikaealisus”, peaaju, mälu

“Pikaealisus” on mõeldud mitmesuguste vereringe, eelkõige peaaju probleemide lahendamiseks. Selge pea, hea mälu, puhtad ideed.

KFC “Mehe kaitse”

Energiad on saadud Venemaa ja Valgevene kõige puhtamatest ja võimsamatest vee – energiaportaalidest.Need võimsad vee-energiate polarisatsioonid on ainulaadse kaitsevõimega meeste suguhormoonidele, suguelundite tervisele ja potentsile.Lisanduvad tugev pikaajaline porofülaktiline kaitse, elujõulisus ja võimekus.

KFC “Naise kaitse”

Energiad on saadud Venemaa ja Valgevene kõige puhtamatest ja võimsamatest vee – energiaportaalidest. Need võimsad vee-energiate polarisatsioonid on ainulaadse kaitsevõimega naiste suguhormoonidele, suguelundite tervisele ja tunnetusele. Lisanduvad tugev pikaajaline porofülaktiline kaitse, elujõulisus ja orgasmiline tunnetus. Multiorgasmid.

KFC “Terve põlvkond, lapse energiad

Terve põlvkond sisaldab lisaks klassikalistele laste ja emade energiale ka sügavaid terve lapsenergiad. Gelendziki linna läheduses asuvate väepaikade energiapunktidest võetud veeproovide polarisatsioonid on ülitugevate terve ja rikkumata lapse enrgiatega. Lapselisus, puhtus, siirus.

KFC “Harmoonia”, elumuutused, uued võimalused

Tunnete oma vaimse ja füüsilise seisundi paranemist, avastate uusi võimalusi. Te hakkate vaatama elu peale uue pilguga, leides rohkem positiivseid ja heledaid külgi. Uued emotsioonid ja eluvaated.

KFC “Edu”, realiseerimine, tunnustamine

Kogutud väekohtade energiad aitavad realiseerida meie plaane ja eesmärke, lahendada teel tekkinud raskusi ja saavutada väljateenitud tunnustust. Motivatsioon ja tunne, kuidas elus kõik sujub.

Teised KFC plaadid ning nende ravitoimed

Sinine seeria (8 plaati)

Parasiidid. Süvadetoks. Alkoholism- narko- suitsetamine. Rasvumine. Taastusravi.

Sinise seeria energiaplaate soovitatakse kasutada esmajärjekorras ja seejärel üle minna teistele seeriatele: rohelisele, lillale, kuldsele jne. Kasutatakse peamiselt inimese keha füüsilise seisundi taastamiseks.

Lilla seeria (8 plaati)

“Kosmoenergeetika” Tänuenergia.

Kosmosenergeetika salasõna – tänuenergia. Lilla seeria energiaplaadid võimaldavad teil parandada füüsilist, psühholoogilist ja emotsionaalset seisundit. Nad annavad  tugeva kaitse väliste negatiivsete tegurite mõju vastu.

Kuldne seeria (8 plaati)

Vampirism, negatiivne NLP, needmine, nõidumine

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Roheline seeria (9 plaati)

Väepaigad, püha vesi.

Rohelise seeria energiaplaadid edastavad funktsioone, omadusi ja energiat maa jõudude koondumiskohtadest ehk väepaikadest. Iidsetest kultuskohtadest ja pühadest portaalidest.

Eksklusiivne seeria (24 plaati)

Fortuuna, armastus ja maagia.

Need energiaplaadid ei kuulu värvide seeriasse. Nende omadustel ja neis sisalduval informatsioonil on unikaalsed omadused. Nad on haruldased ja erilised.

Eliitseeria (5 plaati)

Valgus, kuld ja ime.

Kuldse seeria energiaplaadid aitavab hävitada välistegureid, mis on asetatud inimesele tema üldise seisundi mõjutamiseks.(nõidus, needmine, ärasõnamine, NLP, zombistamine, vampirism jne). Nendesse energiaplaatidesse on salvestatud iidsete Maiade energiad ja kosmoenergeetilised kanalid.

Kollektsionääride seeria (28 plaati)

Elundid. Elundisüsteemid. Tervise võti.

Antud energiaplaadid koos viienda elemendiga väljastatakse üks kord lühikese aja jooksul. Plaadid omavad täpselt määratletud spektrit, mis on reeglina suunatud konkreetsele elundile või elundisüsteemile, mille poolest nad oluliselt erinevad teistest KFC seeriatest.

Salvator

Loominguliste võimete ja teadlikkuse arendamiseks

Salvator on uus viis inimese aju loominguliste võimete arendamiseks ja inimkeha peenhäälestamiseks. Salvator on teaduse, kunsti ja filosoofilise mõtte sümbioos, teie individuaalse reaalsuse optimeerimise artefakt.

Uue reaalsuse loomine

„LOOJAD” on programm iseenda uue reaalsuse loomiseks.

See on programm üksikisiku psühholoogiliseks häälestamiseks, mis võimaldab lahendada erinevaid psühholoogilisi probleeme ja objektiivselt ehitada oma tulevikku. Sisaldab ülikoolide teadusuuringuid.

Vähe on maailmas neid inimesi, kes suudavad läbi käia kõik eluks vajalikud väekohad ja portaalid laias maailmas. Vähe ka neid inimesi, kes suudavad läbi töötada kõiki vajalikke energiaid, et oma keha terve ja rõõmus hoida.
Nüüd on sul see võimalus tuua kogu eluks vajalik omale koju!